رشد ۳۰ درصدی واردات چین از ایران

واردات چین از ایران در 3 ماه نخست سال جاری میلادی به 1.93 میلیارد دلار رسیده که این رقم با رشد 30 درصدی نسبت به سال قبل مواجه است

اردیبهشت آنلاین: مبادلات تجاری ایران و چین در ۳ ماهه نخست سال جاری میلادی با رشد ۱۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد و به ۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون دلار رسید.
به گزارش تسنیم، گمرک چین اعلام کرد مبادلات تجاری ایران و چین در 3 ماه نخست سال جاری میلادی به 3.85 میلیارد دلار رسیده است.

مبادلات ایران و چین در ماه های ژانویه تا مارس امسال با رشد 18 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده است. مبادلات دو کشور در ماه های ژانویه تا مارس 2021 بالغ بر 3.25 میلیارد دلار اعلام شده بود.

واردات چین از ایران در 3 ماه نخست سال جاری میلادی به 1.93 میلیارد دلار رسیده که این رقم با رشد قابل توجه 30 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده است. چین در ماه های ژانویه تا مارس 2021 بالغ بر 1.48 میلیارد دلار کالا از ایران وارد کرده بود.

صادرات چین به ایران نیز در ماه های ژانویه تا مارس 2022 رشد 8 درصدی داشته و به 1.92 میلیارد دلار رسیده است. چین در مدت مشابه سال قبل 1.77 میلیارد دلار کالا به ایران صادر کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام دنبال کنید